Teknofest Samsun Standımızda Neler Var?

Teknofest Samsun Standımızda Neler Var?

Üsküdar Belediyesi Atölye Üsküdar olarak Teknofest Samsun 2022'de stant açtığımız için çok mutluyuz. Siz değerli girişimciler ve girişimci adayları için standımızda çeşitli deneyimler, workshoplar ve etkinlikler düzenledik.

Girişimcilik Ruhunu Ölç

Girişimcilik Ruhunu Ölç

Girişimci doğulur mu, yoksa sonradan da olunur mu? Bunu bilemiyoruz fakat yeteri kadar çalışmayla neler yapılabileceğiniz biliyoruz. Bu testle girişimci olup olmadığına karar veremeyiz fakat hangi alanlarda kendini geliştirmelisin, ne tür eğitimler almalı, hangi alana yönelmelisin bunlara karar vermene yardımcı olabiliriz.

Çocuklar İçin Çeşitli Etkinlikler

Çocuklar İçin Çeşitli Etkinlikler

Üsküdar Belediyesi Atölye Üsküdar olarak Teknofest Samsun 2022'de siz değerli çocukları da unutmadık. Çocuklar için çeşitli etkinlikler ve deneyimler hazırladık. Kaydolmak için ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilir ya da butona tıklayabilirsiniz.

Çeşitli Deneyimlere ve Workshoplara Kaydol

Çeşitli Deneyimlere ve Workshoplara Kaydol

Atölye Üsküdar olarak 2022 Teknofest Karadeniz'de sizler için çeşitli workshoplar ve deneyim imkanları hazırladık. 3 Boyutlu kalem, karma gerçeklik gözlüğü Hololens 2, sanal gerçeklik deneyimlerinin yanında; SWOT Analizi, İş Modeli Kanvası, Dijital Pazarlama workshoplarına katılabilirsiniz. Merak etmeyin her şey ücretsiz.

Atölye Üsküdar Samsun 2022 Teknofest Standımız Hakkında

30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba Havalimanında düzenlenecek olan TEKNOFEST’te her yaş grubuna uygun farklı etkinlikler ile Üsküdar Belediyesi  (F16) standında sizlerle olacağız.

Standımızda;

  • katılım belgesi alabileceğiniz farklı girişimcilik ve e-ticaret workshopları,
  • çocuklar için robotik ve girişimcilik etkinlikleri,
  • her yaş grubu için artırılmış ve karma gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz uygulamalarımız ile sizlerle olacağız.

Standımızda bu sene desteklediğimiz 40 takımdan finale kalanlar ile fikir alışverişinde bulunabilir, mentorlarımızdan projeleriniz ile ilgili birebir destek alabilirsiniz.

Ayrıca her gün gerçekleştirdiğimiz workshoplara ve etkinliklere katılabilirsiniz.

  • Girişimci mentorluğu
  • SWOT analizi workshopu
  • Girişimci ruhunu test et
  • Dijital pazarlama kanalları
  • İş modeli kanvası
  • E-İhracat destekleri

workshopları için etkinlik kayıt sayfamızdan istediğiniz gün bulunan etkinliklere kaydolabilir ve katılım sağlayabilirsiniz.