GİRİŞİMCİ ÜYELERİMİZ

 • CytoDeep Sağlık Teknolojileri - 2020

  İlaç ve gıda sektöründe agar plakaları üzerindeki kolonileri saymak, mikrobiyolojide yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem çok dikkat istemek ile beraber zaman alıcı bir süreçtir.

  CytoDeep adlı derin öğrenme tabanlı otonom koloni sayıcı projemiz ile koloni sayım süreçlerini hem hızlandırıp hem kolaylaştırır. Ayrıca manuel sayım işlemine kıyasla daha yüksek doğruluk sonuçlar sağlamayı amaçlayan bir girişimdir.

 • Gokmen Havacılık, Savunma - 2021

  Gökmen, doğası gereği Bilgisayar Bilimi, Makine, Elektrik-Elektronik, Endüstri ve Kimya Mühendisliği dahil olmak üzere farklı geçmişlere ve ilgi alanlarına sahip araştırmacıları bir araya getiren çok disiplinli bir ekiptir. Misyonumuz, yenilikçi yeni havacılık/AI/robot çözümleri sunmaktır.

 • SAVIOR FINGERS AND HANDS Biyomedikal - 2021

  Projemiz, bağımlılıklardan özellikle sigaraya yönelik olup, solunan ve toplam tüketim ayrımının sağlanarak sosyal içicilik ve içicilik tiplerinin yanı sıra bağımlılık düzeyinin takibinin “wellness” farkındalığı olarak sağlanması ve terapi gören hastaların terapiste doğru veri sağlanarak terapi veriminin arttırılması üzerine giyilebilir akıllı parmak, bileklik vb aksesuarlarla dijital çözümler sunmaktadır.

 • NEVASOFT.AI Sağlık, Yapay Zeka - 2021

  Yapay zeka destekli kan analiz yazılımı projesi, Hematoloji ve onkoloji birimlerinde hastalıkların erken teşhisini sağlayan ve doktora analiz sonuçlarını ve öneriler paylaşan yazılım projesidir.

 • SabTech Akıllı Tarım - 2021

  Yapay zeka tabanlı insansız kara araçları geliştirerek yabancı otlarla mücadele ve bitki hastalıklarının tespiti ve ürünlerin günlük kontrolü gibi özeliklere sahip olacaktır. Aracımız oluşan olumsuz durumlara karşı, anında ve bitki odaklı müdahale ederek ilaç-gübre giderlerini azaltmayı ve tarımdaki verimsiz üretimin önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

 • Rezervpark E-Ticaret - 2021

  Kalabalık bir şehirde yaşıyorsanız en büyük sorun otopark sorunudur. Biz de bu otopark sorununu ortadan kaldırmak için daha önce var olan ama yeterli olmayan aplikasyonları değiştirmeyi hedefledik.

 • STILLFLY Moda, Yapay Zeka, Mobil Uygulama - 2021

  StillFly kullanıcının elinde olan halihazırdaki kıyafetleri uygulamaya yüklemesi ile kullanıcının; zevkine, sevdiği renklere ve o gün ki hava durumu gibi koşullara uygun olarak günlük kombin hazırlayan aynı zamanda kullanıcının aylık kıyafet bütçesini de alarak satın alabileceği kıyafet önerisi sunan bir uygulamadır.