• 18 Aralık 2023

Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı!

Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı!

Girişimcilik Eğitimi Tamamlandı! 1024 576 Meryem Yılmaz

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi kapsamında merkezimizde gerçekleşen Girişimcilik Eğitimimizi başarıyla tamamladık .

Toplamda 8 deneyimli eğitmen ile gerçekleşen bu etkileşimli programda, katılımcılarımız girişimcilik dünyasının inceliklerini keşfetme fırsatı buldular. 20-23 Kasım tarihleri arasında düzenlenen etkinlik, iş dünyasına adım atmak isteyenler için kapsamlı bir içerik sunarak katılımcılara değerli bilgiler kazandırdı. Katılımcılara çeşitli konularda derinlemesine bilgi ve beceri kazandırmayı hedefleyen eğitim programında; Fikirden iş modeline geçiş, girişimcilikte liderlik, değer önerisi oluşturma, ürün geliştirme süreci, Türk start-up’ları için Amerika’da şirket kurulumu gibi konular ele alındı. Ayrıca, ölçeklenebilir iş modelleri, B2B satış stratejileri, inovasyon ve girişimcilik, design thinking, proje yönetimi ve iş modellemesi bağlamında deneyim paylaşımı gibi konular da katılımcıların ilgisini çekti.

Katılımcılar, alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen eğitimde interaktif çalışmalara katılarak teorik bilgilerini pratikle birleştirme fırsatı buldular. Ayrıca, sektörde deneyim kazanmış başarılı girişimcilerin ve uzmanların konuk konuşmaları, katılımcılara ilham verici bir perspektif sunarak eğitimi zenginleştirdi.

Eğitimimize katkılarını sunan tüm eğitmenlerimize ve girişimcilik yolcuğunda katılımcılara rehberlik edeceğine inandığımız eğitimimize katılım gösteren herkese teşekkür ederiz. 👏

Projemiz kapsamında gerçekleşecek ve önümüzdeki dönemlerde planlanan eğitimlerimizden haberdar olmak bizi takip etmeyi unutmayın. 👀