Girişimcilik ve İnovasyon

Atölye Üsküdar

Üsküdar Belediyesi tarafından girişimcilik kültürünün toplumun her kesimine erişmesi için, TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nca ve İSTKA tarafından desteklenen bir girişimcilik ve inovasyon merkezidir. İyi ki Üsküdar var.

EĞİTİMLER

Gelen talepler ya da yürütülen projeler doğrultusunda eğitimler düzenliyoruz.

Girişimci Söyleşileri

Her ay sektörün önde gelenleriyle söyleşiler düzenliyor ve girişimcilerle buluşturuyoruz.

Green Box Studio

Greenbox stüdyomuzda fotoğraf ve video çekimleri yapıyor, ihtiyacı olan girişimcilere yardım sağlıyoruz.

FAB-LAB

3d yazıcılar, CNC Makineleri, Ekipman tezgahları ve daha fazlasını girişimcilerin kullanımına sunuyoruz.

Deneyim Günleri

Sanal gerçeklik gözlüğü, 3d kalem, Karma gerçeklik gözlüğü, ürün fotoğraf çekimleri vb. deneyim günlerine ücretsiz katılım imkanı sağlıyoruz.

Yatırımcı Buluşmaları

Eğitim ve proje sonlarında girişimcilerimiz için demodayler düzenliyor ve yatırımcı buluşmaları düzenliyoruz.

Atölye Ekibi

Fab-Lab Sorumlusu

Orhan KOCA

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam iaculis justo ac massa vestibulum, ac pretium massa ornare. Integer viverra consequat neque.

Program Sorumlusu

Melike DEMİREL

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sit amet dictum felis. Fusce purus elit, congue eu odio , accumsan ornare ante.

Personel

AAA BBB

Nullam iaculis justo ac massa vestibulum, ac pretium massa ornare. Integer viverra consequat neque. Maecenas rhoncus massa nec lacus euismod, eu facilisis ex consequat.

Merkezimizde

Ekipmanlarımız

Ekipmanlarımızdan faydalanabilmek için merkezimizden başvuru formunu fiziksel olarak doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde alınan randevular geçersizdir.

Geri Bildirimler

just like animals animals, like animals auuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mustafa AKYILDIZ, Yazılımcıyım ben ya

Atölye Üsküdar harika. Sunduğu olanaklar op2, vr, venge, wordle ve şut ve gol favorim. Sürekli burada çalışacağım. Beğendim bu arada

Cafer Taha Güldü, İnstagramcı

Etkinlikler harika. Girişimci söyleşileri için gelen Mustafa Mertcan’ı iki kere dinledim ama Atölyede olan etkinlik net daha güzeldi bu arada.

Meryem Yılmaz, Organizatör

70+ Takım

Merkezimize kayıtlı 70’ten fazla takım, fikirlerini hayata geçirmek ve TEKNOFEST ve benzeri yarışmalar için bizimle irtibat halinde çalışmalarına devam ediyorlar.

700+ Üye

Farklı yaş gruplarından oluşan 700’den fazla üyemizle çeşitli projeler yürütüyor, eğitimler veriyor ve girişimlerini hayata geçirmek için yardımcı oluyoruz.

39+ Üniversite

İSTKA Destekleri ile Üsküdar Belediyesi tarafından kurulan merkezimizde 39 Üniversiteden öğrencilere, “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları” teması ile hizmet veriyoruz.

4 Proje

Farklı yaş gruplarından oluşan 700’den fazla üyemizle çeşitli projeler yürütüyor, eğitimler veriyor ve girişimlerini hayata geçirmek için yardımcı oluyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Mesajınız mı Var?