• 20 Temmuz 2023

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Açılış Toplantısına Davetlisiniz!

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Açılış Toplantısına Davetlisiniz!

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Açılış Toplantısına Davetlisiniz! 1024 576 Meryem Yılmaz
Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Açılış Toplantısı Gerçekleşiyor!

Üsküdar Belediye Başkanlığı olarak sizleri “Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesinin açılış toplantısına katılmaya davet etmekten gurur duyuyoruz. Bu özel etkinlik, Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ile Ev Sahibi Toplum mensuplarını bir araya getiren ve toplumsal uyumu güçlendiren bu anlamlı projeyi tanıtmak için gerçekleşecektir.

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar projesinin açılış toplantısına katılımınız, bu önemli projeye verdiğiniz değeri ve toplumsal uyumu güçlendirme hedefine olan katkınızı göstermektedir. Etkinliğimizde sizleri aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağız.

Projemizin Önemli Amaçları
  • Farklı kültürlerin ve yaşam deneyimlerinin bir araya gelerek toplumsal uyuma katkı sağlamak.
  • Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ile Ev Sahibi Toplum mensuplarının iş dünyasına aktif katılımını desteklemek.
  • Katılımcılara yönelik uzman eğitmenlerin düzenlediği eğitimlerle girişimcilik kapasitelerini güçlendirmek.
  • Mentörlük ağı aracılığıyla deneyimli kişilerin katılımcılara rehberlik etmesini sağlamak.

Atölye Üsküdar’da Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ve Ev Sahibi Toplum mensuplarının birer girişimci olarak etkin bir şekilde iş hayatına katılma kapasitelerini artırmayı amaçlayan projemiz aynı zamanda farklı ülkelerden genç girişimcilerin kaynaşmasını ve ticaret yapmasını da hedeflemektedir.

Tarih: 26 Temmuz 2023, Çarşamba
Saat: 16.30
Yer: Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi

Sizleri 26 Temmuz Çarşamba günü saat 16.30’da Atölye Üsküdar’da yapılacak olan Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi’nin açılış toplantısına bekliyoruz!