• 26 Haziran 2023

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Başvuru Formu Yayında!

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Başvuru Formu Yayında!

Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar Projesi Başvuru Formu Yayında! 1024 576 Meryem Yılmaz

Hazırlık sürecinin ardından, Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ve Ev Sahibi Toplum mensuplarını bir araya getiren “Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesinin başvuru formu artık yayında! Bu eşsiz fırsatla, katılımcı olarak proje ekibimize katılmak ve birlikte yeni bir geleceğe adım atmak için sizleri bekliyoruz.

Atölye Üsküdar’da Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ve Ev Sahibi Toplum mensuplarının birer girişimci olarak etkin bir şekilde iş hayatına katılma kapasitelerini artırmayı amaçlayan projemiz aynı zamanda farklı ülkelerden genç girişimcilerin kaynaşmasını ve ticaret yapmasını da hedeflemektedir.

“Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesi, toplumsal uyum ve girişimcilik alanında yeni bir sayfa açmayı hedeflemektedir. Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ve Ev Sahibi Toplum mensupları olarak, birbirimizi anlamak, desteklemek ve ortak bir amaca doğru birlikte yürümek için sabırsızlanıyoruz.

Başvuru Koşulları:

  1. Türkiye’de üniversite eğitimi alan veya üniversiteden mezun olmuş Geçici Koruma Sağlanan Suriyeli veya Türk Vatandaşı olmak.
  2. 18-29 yaş arasında olmak.
  3. En az B2 seviyesinde Türkçe konuşabilmek.
  4. İlgili eğitim ve atölye çalışmalarına katılmak için zaman ve özveri gösterebilecek durumda olmak.

Proje Kapsamında Katılımcılara Verilecek Eğitimler:

  • İş Türkçesi Eğitimi
  • Uygulamalı Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi
  • Dijital Pazarlama & E-Ticaret Eğitimi
  • Girişimcilik Hızlandırma Eğitimi

Eğitimler yüz yüze ve çevrimiçi (online) şekilde gerçekleşecektir.

Planlanan Eğitim Tarih Aralığı: Ağustos – Aralık 2023
Uygulama Yeri: Atölye Üsküdar Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi

*Proje kapsamında düzenlenecek eğitimler ve diğer faaliyetlere katılım ücretsizdir.

İş Türkçesi Eğitimi ile iş iletişimi alanında Türkçe dilini kullanma becerilerini güçlendirecek; Uygulamalı Endüstri Ürünleri Tasarımı Eğitimi ile yaratıcılığını keşfedecek; Dijital Pazarlama & E-Ticaret Eğitimi ile dijital dünyada var olmanın önemini kavrayacak olan katılımcılarımız Girişimcilik Hızlandırma Eğitimi ile de girişimcilik yolculuğunda hız kazanacak.

Eğitimlerin yanı sıra mentorluk, ısındırma faaliyetleri, webinarlar, workshop gibi desteklerin de sağlanacağı ”Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” Projesi’ ile iş dünyasında yerinizi alın, girişimcilik potansiyelinizi ortaya çıkarın!

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek ve projemize katılmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Programa başvurmak için tıklayın!