• 18 Nisan 2023

Mentor Ağı Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor!

Mentor Ağı Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor!

Mentor Ağı Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor! 1024 576 Meryem Yılmaz
“Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” Projesi: Mentör Ağı Geliştirme Çalışmaları Devam Ediyor!

“Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesi kapsamında çalışmaları devam eden önemli bir adımı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Toplumsal uyumu desteklemek ve Geçici Koruma Sağlanan Suriyeliler (GKSS) ile Ev Sahibi Toplum mensupları arasında güçlü bir dayanışma ortamı oluşturmak amacıyla geliştirilen mentör ağı çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Mentörlük: Deneyimden Güç Almak

Mentörlük, deneyimli ve başarılı kişilerin, tecrübelerini paylaşarak ve rehberlik ederek genç veya yeni katılımcılara yol göstermesini içeren özel bir öğrenme sürecidir. “Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesi kapsamında oluşturduğumuz mentör ağı, katılımcılarımıza deneyimli rehberlerin sağlayacağı destekle, iş dünyasında güvenle adım atmalarını ve karşılaşabilecekleri zorlukları aşmalarını amaçlamaktadır.

Mentör Ağı Geliştirme Çalışmaları

Proje ekibimiz, mentör ağı geliştirme çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir. Bu süreçte, girişimcilik ve iş dünyasında önemli başarılar elde etmiş deneyimli iş insanları ve uzmanlarla iletişime geçilmiş ve onlarla işbirliği olanakları değerlendirilmiştir. Aynı zamanda, mentörlük yapmak isteyen katılımcılarımızın başvuruları ve ilgi alanları da dikkate alınarak, uygun eşleştirmeler yapılmaya özen gösterilmiştir.

Mentörlük Süreci ve Destek

Projemizde yer alan katılımcılarımız, mentörlük ağına dahil olan deneyimli kişilerle bir araya gelerek, kendi iş fikirleri ve projeleri hakkında değerli geri bildirimler alacak, iş dünyasındaki tecrübeleri ve püf noktalarını öğrenecek ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirecektir. Mentörlerimiz, katılımcılarımızın bireysel ve profesyonel gelişimine katkı sağlamak adına, onlara rehberlik edecek ve güçlü bir mentor-menti ilişkisi kuracaktır.

Siz de “Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” Projesine Katılın!

Projemiz, mentör ağı geliştirme çalışmaları ile katılımcılarımızın girişimcilik potansiyellerini güçlendirmeye ve iş dünyasına sağlam adımlarla adım atmalarına destek olmaya devam edecektir. Siz de projemize katılarak, mentor ağımızın bir parçası olabilir ve deneyimlerinizle genç girişimcilere ilham verebilirsiniz.

Güçlü bir toplumsal uyum ve işbirliği için birlikte adım atmak ve “Katılımcı Yaklaşımla Dost Üsküdar” projesine katılmak için sizleri bekliyoruz!

Mentor başvuru formu için tıklayınız.