Workshoplar ve Deneyimler

 In

30 Ağustos Salı

30 Ağustos Salı günü olan etkinlikler ve workshoplar için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

31 Ağustos Çarşamba

31 Ağustos Çarşamba günü etkinlikleri ve workshopları için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

1 Eylül Perşembe

1 Eylül Perşembe günü olan etkinlikler ve workshoplar için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

2 Eylül Cuma

2 Eylül Cuma günü olan etkinlikler ve workshoplar için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

3 Eylül Cumartesi

3 Eylül Cumartesi günü olan etkinlikler ve workshoplar için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

4 Eylül Pazar

4 Eylül Pazar günü olan etkinlikler ve workshoplar için butona tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Etkinlik Ayrıntıları

Girişimci Mentorluğu

Girişimcilere, girişimci olmak isteyenlere, verdiğimiz mentorluk hizmetlerini anlatıyoruz. Girişimcilerin fikirlerini ürüne dönüştürme sürecinde karşılaştığı problemlere çözümler bulmasına yardımcı oluyor ve destek sağlıyoruz.

Mentorluğun faydalarını, girişim süreçlerinde ne gibi etkilerinin olduğunu anlattığımız bu workshopta girişiminiz için karşılaştığınız durumlar hakkında ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

SWOT Analizi Workshopu

SWOT Analizi nedir, nasıl yapılır, nelere dikkat edilmelidir, faydaları nelerdir gibi sorulara yanıt veren bu workshopumuzda girişimleriniz için SWOT analizi yapabileceksiniz.

Girişimleriniz ya da fikirleriniz için güçlü yönler, zayıf yönler, fırsatlar ve tehditleri değerlendireceğiniz bu yöntemle, güçlü yönleri ön plana çıkarma, zayıf yönleri geliştirme, fırsatları değerlendirme ve tehditlerden korunma yöntemlerini analiz edebileceksiniz.

Workshopta kullanılan broşür için buraya tıklayabilirsiniz.

Girişimci Ruhunu Test Et

Girişimci doğulur mu, yoksa sonradan girişimci olunur mu? Uzmanlar yeteri kadar çalışmayla girişimci ruha sahip olmayanların da girişimlerinde başarılı olabileceklerini söylüyorlar. Bu workshopumuz ile girişimcilik seviyeni ölçebilir ve girişimin için planlarına bu test sonucuna göre yön verebilirsin

Dijital Pazarlama Kanalları

Gün geçtikçe büyümeye devam eden dijital pazarlamada, siz değerli girişimciler için fikirlerinizi, projelerinizi ya da ürünlerinizi hangi dijital pazarlama kanallarında kazanca dönüştürebileceğinizi işliyoruz.

Yurt içinde ve ya dışında satış yapabileceğiniz platformları, komisyon oranlarını, kazanç modellerini anlattığımız bu workshopla fikirlerinizi ürüne dönüştürdükten sonrası için yol haritası çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

Broşürü buradan indirebilirsiniz.

İş Modeli Kanvası

İş modeli kanvası bir girişimin olmazsa olmazlarından. Bir iş fikrini hayata geçirmeden önce modellemek oldukça önemlidir. 9 Bölüm/bileşenden oluşan bu kanvas bir organizasyon ya da girişim için değer yaratma ve teslim etme sürecinin arkasındaki mantığı açıklamayı sağlar.

workshopta kullanılan kanvas modeline buradan ulaşabilirsiniz.

E-İhracat Destekleri

Girişimlerinizi ürüne dönüştürdünüz ve ya bir ürün ürettiniz ve yurt dışına satmak istiyorsunuz. Yurt dışına gidip pazar araştırması yapmak istiyorsunuz fakat bütçeniz buna uygun değil. Merak etmeyin çünkü bu workshopumuzda e-ihracat için alabileceğiniz devlet desteklerini anlatacağız.

Broşürü buradan indirebilirsiniz.

Recent Posts